RHS Puzzles a Brain Teasers for Gardeners

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 561 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

RHS Puzzles a Brain Teasers for Gardeners koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
561 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
A follow-up to the highly successful RHS Gardener's Quiz a Puzzle Book (29,000 copies in print in the UK alone), this book is the perfect gift for gardeners of all stripes.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy RHS Puzzles a Brain Teasers for Gardeners je 561 Kč

Výběr knih autorů Simon Akeroyd , Dr. Gareth Moore

Zobrazit všechny knihy autora Simon Akeroyd, Dr. Gareth Moore
Výběr knih vydavatele Octopus Publishing Group

Zobrazit všechny knihy vydavatele Octopus Publishing Group
Naše tipy


Cukrárna s vůní jahod
Cukrárna s vůní jahod - Laurie Gilmorová

Sladký únik do světa, kde láska voní po jahodách br Světově uznávaného šéfkuchaře Archera osud zavede z lesku pařížských restaurací do městečka Dream Harbor. Po tragické nehodě bývalé partnerky zjistí, že je otcem pětileté Olive, o jejíž existenci dosud neměl tušení. Archer začne pracovat v místní oblíbené cukrárně a zároveň se snaží zdolat největší životní výzvu – otcovství. br Do cesty mu vstoupí spontánní a trochu praštěná chůva Iris, která sama hledá místo, kde by konečně zapustila kořeny. Ačkoli jsou každý jiný, začne to mezi nimi jiskřit a rodí se křehký vztah. br Promění se cukrárna v místo, kde se odehraje ten nejsladší příběh?