Rozjímání vpřed i vzad: Karlu Kosíkovi k pětasedmdesátinám

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 243 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Rozjímání vpřed i vzad: Karlu Kosíkovi k pětasedmdesátinám koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
243 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Publikace: Rozjímání vpřed i vzad: Karlu Kosíkovi k pětasedmdesátinám - kolektiv autorů. Sborník věnovaný českému filosofovi Karlu Kosíkovi k pětasedmdesátinám. Publikace: Rozjímání vpřed i vzad: Karlu Kosíkovi k pětasedmdesátinám - kolektiv autorů.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Rozjímání vpřed i vzad: Karlu Kosíkovi k pětasedmdesátinám je 243 Kč

Výběr knih autora autorů kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora autorů kolektiv
Výběr knih vydavatele Filosofia

Zobrazit všechny knihy vydavatele Filosofia
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.