Sada dortových svíček - Pirát

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 49 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Sada dortových svíček - Pirát koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
49 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Dortové svíčky s veselými motivy jsou vhodné pro slavnostní okamžiky jako jsou narozeniny, dětské oslavy atematické párty. Sada obsahuje: 5 svíček s daným motivem

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Sada dortových svíček - Pirát je 49 Kč

Výběr knih autora Albi

Zobrazit všechny knihy autora Albi
Výběr knih vydavatele ALBI

Zobrazit všechny knihy vydavatele ALBI
Naše tipy


Vévoda a já
Simon Basset, vévoda z Hastingsu, vymyslel plán, jak se zbavit všech dohazovačů a vdavekchtivých dívek ze společnosti. Předstírá náklonnost k půvabné Daphne Bridgertonové, mladší sestře svého přítele, s níž uzavře dohodu, že se jí bude naoko dvořit. Přestože nemá v úmyslu se oženit, na té dívce je něco, co mu zrychluje srdeční tep. Daphne brzy zapomene, že jejich námluvy jsou pouhá přetvářka. Postupem času se do temperamentního šlechtice doopravdy zamiluje. Musí však za každou cenu zabránit tomu, aby jí pohledný vévoda, který se zapřisáhl, že zůstane navždy svobodný, nezlomil srdce. Osudy hlavních hrdinů můžete nyní sledovat i ve velkolepě pojatém a doslova návykovém seriálu Bridgertonovi, který vysílá stanice Netflix.