Sada dortových svíček - Sladkosti

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 49 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Sada dortových svíček - Sladkosti koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
49 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Dortové svíčky s veselými motivy jsou vhodné pro slavnostní okamžiky jako jsou narozeniny, dětské oslavy atematické párty. Sada obsahuje: 5 svíček s daným motivem

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Sada dortových svíček - Sladkosti je 49 Kč

Výběr knih autora Albi

Zobrazit všechny knihy autora Albi
Výběr knih vydavatele ALBI

Zobrazit všechny knihy vydavatele ALBI
Naše tipy


Černý rytíř
Láska je vyloučená, nenávist je rozehraná hra. Kimberly: Kdysi byl můj nejlepší přítel. Teď je můj nejhorší nepřítel. Xander Knight je srdceryvně krásný, neskutečně populární a brutálně krutý. Je to Rytíř, ale zachraňovat nikoho nebude. Xander: Začali jsme jako ve snu. Teď je to noční můra. Kimberly Reedová je žalostně falešná, děsně nevinná a skrytě podlá. Může se schovat, ale nikdy ne přede mnou. ***** Černý rytíř je čtvrtým dílem série Royal Elite a patří za trilogii o Aidenovi a Else. Je to temná romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé. Lze ho číst i jako samostatný román.