Samolepková kniha Farma

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 71 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
71 Kč
Není skladem

Krátký popis
Na venkově je tolik zvířátek! Copak asi dítě nalepí na první dvoustranu, která představuje upravený dvorek s holubníkem, kotci a stájemi? A co, nebo kdo, se mu bude hodit na pole, louku a les? A třetí dvoustrana by také neměla zůstat prázdná. Rybník a louka bez zvířátek vypadají smutně. A kam se hodí traktor nebo kombajn?
Výběr knih autora nalepuj

Kniha Samolepková kniha Stavba

Samolepková kniha Stavba

Cena od 71 Kč

Kniha Samolepková kniha Farma

Samolepková kniha Farma

Cena od 71 Kč

Kniha Samolepková kniha ZOO

Samolepková kniha ZOO

Cena od 71 Kč

Kniha Samolepková kniha Doprava

Samolepková kniha Doprava

Cena od 71 Kč

Kniha Auta 3

Auta 3

Cena od 101 Kč

Kniha Krtek

Krtek

Cena od 124 Kč

Výběr knih vydavatele Taktik

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.