Šaty pro Terezku. 300 samolepek pro tvé české panenky

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 161 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Kosmas.cz
161 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)

Krátký popis
Objevujte naši českou kulturu s panenkou Terezkou! Navštivte ji v Praze, zajeďte si spolu zalyžovat třeba do Krkonoš a v létě se vydejte stanovat do kempu u Máchova jezera!
Výběr knih autora Camel Julie

Kniha Šaty pro nevěsty - kniha samolepek

Šaty pro nevěsty - kniha samolepek

Cena od 131 Kč

Kniha Oblékáme indiánské panenky Aponi

Oblékáme indiánské panenky Aponi

Cena od 144 Kč

Kniha Oblékáme španělské panenky Ines

Oblékáme španělské panenky Ines

Cena od 144 Kč

Kniha Rosa & Lisabon - Město plné samolepek

Rosa & Lisabon - Město plné samolepek

Cena od 109 Kč

Kniha Oblékáme eskymácké panenky Anouk

Oblékáme eskymácké panenky Anouk

Cena od 144 Kč

Kniha Oblékáme španělské panenky Ines

Oblékáme španělské panenky Ines

Cena od 123 Kč

Kniha Oblékáme tahitské panenky Mohea

Oblékáme tahitské panenky Mohea

Cena od 144 Kč

Výběr knih vydavatele Ella & Max

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.