Scény. Nekomponovaná novela (1990-1991)

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 54 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Scény. Nekomponovaná novela (1990-1991) koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
54 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Jedná se o úspěšný pokus o vystižení charakterů a životních pocitů nevelké skupiny statečných lidí, kteří se v době nedávno minulé snažili o změnu politických a společenských poměrů.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Scény. Nekomponovaná novela (1990-1991) je 54 Kč

Výběr knih autora Eva Štolbová

Zobrazit všechny knihy autora Eva Štolbová
Naše tipy


České hrady, zámky a tvrze V.
Pátá část přehledu panských sídel v Čechách zahrnuje okolo sto třiceti objektů z území, jež se přibližně shoduje s oblastí označovanou dnes jako Východní Čechy. Heber popisuje sídla, jež v jeho době byla ještě rozsáhle dochovaná, stejně jako ta, která byla porůznu přebudována, či je bylo možné odhalit pouze podle nepatrných stop, anebo již zcela zanikla a nezbyly po nich mnohdy ani listinné zmínky. Svazku Východní Čechy dominují nejznámější lokality jako Bradlec a Kumburk, Pardubice a Kunětická Hora, Lichnice, Lanšperk, Trosky či Žamberk. Stručněji autor dále prezentuje a kresbami, rytinami a spoustou poznámek ilustruje podobu a historii mnoha menších sídel, jejichž význam se průběhem času často výrazně měnil.