Sherlock: The Puzzle Book

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 504 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Sherlock: The Puzzle Book koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
504 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Through these 200 puzzles and challenges, youÂ’ll be able to elevate your powers of deduction, detection and general brilliance. With explanations of how Sherlock (and hopefully you) arrived at the solutions, this official puzzle book is your chance to learn how to think like Sherlock.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Sherlock: The Puzzle Book je 504 Kč

Výběr knih autorů Steve Tribe , Christopher Maslanka

Zobrazit všechny knihy autora Steve Tribe, Christopher Maslanka
Výběr knih vydavatele Ebury Publishing

Zobrazit všechny knihy vydavatele Ebury Publishing
Naše tipy


Cirkus Fiala - Kdo skutečně vládnul Česku?
„Uvidíte, co jste ještě neviděli, uslyšíte, co jste ještě neslyšeli!“ Nejeden cirkus si napsal na plakáty tuto nebo podobnou větu. V České republice se také v posledních letech děly věci, které si leckdo neuměl představit.Nastupující premiér Petr Fiala se krade zadním vchodem do zámku v Lánech a prosí prezidenta o své jmenování. Lidem se prodražuje život o desítky procent, on se však považuje za světového lídra. Když už musí nechat zastropovat ceny energií, nechá občany, aby zastropování zaplatili oni sami. Mnohá vystoupení „Cirkusu Fiala“ česká veřejnost zná, některé souvislosti, které autoři této knihy odkryli, však překvapí.A „Cirkus Fiala“ hrál i pro mezinárodní publikum. Snažil se zalíbit zejména divákům za „velkou louží“, a to tak moc, až z USA přišlo upozornění, že některá varietní čísla týkající se globální politiky už český cirkus přehání. A když za oceánem vyměnili nejvyššího principála, Cirkus Fiala tápe a neví, co hrát.Ostatně, i „Cirkusu Fiala“ hrozí, že bude muset složit své šapitó a odjet. Rozhodnou o tom podzimní volby do Poslanecké sněmovny. Jak se v této knize dozvíte, motají se kolem cirkusu podivní zřízenci, kteří mají dohlédnout na to, aby se tak nestalo.Cirkus by měl být veselý, vládnutí Fialovy vlády však bylo z mnoha důvodů smutným cirkusem pro tuto zemi. A proto vznikla tato kniha.Od autorů bestselleru Spiknutí.