Stranger Things Měnící sklenice - Arcade 400 ml

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 297 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Stranger Things Měnící sklenice - Arcade 400 ml koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
297 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Licenční sklenice o objemu 400 ml pro fanoušky seriálového hitu Stranger Things od Netflixu. Po nalití studeného nápoje navíc sklenice změní barvu. Sklenice není vhodná do mikrovlnné trouby a myčky.Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Stranger Things Měnící sklenice - Arcade 400 ml je 297 Kč

Výběr knih autora EPEE Merch - Paladone

Zobrazit všechny knihy autora EPEE Merch - Paladone
Výběr knih vydavatele EPEE

Zobrazit všechny knihy vydavatele EPEE
Naše tipy


Křik mrtvé ženy
Pavel Wagner, unesený a zdrogovaný, se stane svědkem sadistické vraždy. ***** Když je zanedlouho nalezen, stále ještě pod vlivem drog, stojí spolu se soukromou vyšetřovatelkou Annou Steinbachovou před svým dosud nejnáročnějším případem: tentokrát totiž nemají k dispozici tělo ani důkazy. Byly to snad všechno jenom Pavlovy halucinace? A kdo jsou vůbec jeho únosci? ***** Aby toho nebylo málo, čeká Annu a Pavla ještě interní hodnocení, jež má posoudit, jak plní své pracovní povinnosti, což by jim oběma mohlo zásadně ublížit. ***** Pracovní i osobní životy se jim hroutí, ale oni se dál snaží za každou cenu odhalit pravdu. Začíná smrtelně nebezpečná hra na kočku a myš, která si brzy vybere svou daň. Nikdo si nemůže být jistý, jestli nakonec vyvázne živý. ***** Šestý případ pro Steinbachovou a Wagnera.