Strawberry 2

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 60 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Strawberry 2 koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
60 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Obálka s lesklou povrchovou úpravou + 9 listů perokreseb z kartonu vyšší gramáže vyšší gramáž vnitřních listů zajišťuje možnost použití různých výtvarných potřeb včetně vodových barev vazba lepená, tudíž snadné odtržení z bloku princip výrobku: dětí podle uvedené očíslované barevné škály na…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Strawberry 2 je 60 Kč

Výběr knih vydavatele Akim

Zobrazit všechny knihy vydavatele Akim
Naše tipy


: Mezi nebem a pacientem
Při jeho práci jde o vteřiny. Během nich se musí rozhodnout, vytěsnit emoce a často si i sáhnout na dno. Lékař letecké záchranky Marek Dvořák takové situace zažívá denně a teď i vás vezme do světa, o kterém snil už jako malý kluk. Jak vypadá práce doktora ve vrtulníku? Na které vzlety nikdy nezapomene? Kdy měl při zásahu strach a co už by ve službě nechtěl zažít? Je to vyprávění, při kterém se občas tají dech. Chvílemi je dojemné a jindy vás naopak rozesměje. Taky vás naučí, že při první pomoci se není čeho bát, a možná i přiměje víc přemýšlet nad tím, co v životě děláte. Dvořák je mezi českými doktory svéráz. A to nejen kvůli mnoha tetováním, která má po těle. Pro kontroverzní názor nejde daleko, má osobitý smysl pro humor, ale zároveň je na každé jeho větě znát, jak moc medicínou žije. Když vypráví o pacientce, která ho po několika měsících od těžkého úrazu překvapila návštěvou a u které si myslel, že nemohla přežít, dojde i na slzy. Otázky mu kladl Martin Moravec, jehož předchozí knižní rozhovory s neurochirurgem Vladimírem Benešem, pilotem Davidem Heclem a vyšetřovatelem Josefem Marešem se staly bestsellery.