Strawberry 2

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 138 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Strawberry 2 koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
138 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
licenční motivy regionální a zahraniční velikost 21 x 29,7 x 0,6 cm(š x d x v) perokresby na tužším kartonuvhodném pro použití vodových barev barevné předlohyk perokresbám umístěnyna přebalu sada:8 obrázků k vykreslení + 24 vodových barev + dřevěný štětec s přírodním vlasempro snadné rozmývání…

Zobrazit celý popis
Výběr knih vydavatele Akim

Zobrazit všechny knihy vydavatele Akim
Naše tipy


Markovič: Lovec přízraků
Byly to výjimečné a výjimečně kruté případy. Když kriminalisté poprvé stáli na místech vražd, nad zuboženými těly obětí, připadal jim neznámý pachatel jako vzdálený přízrak. Jako monstrum s nepochopitelným myšlením a ještě zvrácenějším konáním… Jaká byla realita?*****Profesionální dráha policejního vyšetřovatele a šéfa pražské mordparty Jiřího Markoviče je lemována především sexuálními vraždami. Případ pětinásobného vraha Hojera či kauza tzv. spartakiádního škrtiče Straky vstoupily už na beztak výrazně zkrvavělý piedestal historie české kriminalistiky.*****Markovič ale také řešil brutální vraždu v hodkovičském lese – ta svého času inspirovala scénáristu Jaroslava Dietla, stejně jako pozměnila učebnicové kánony o předpokládaném pachatelově profilu.*****Dozvíme se také nelítostnou pravdu o dvojnásobné vraždě v Prokopském údolí. O vraždě v restauraci U Dvou koček, jež vyústila v soudní maratón. O psychopatu Vocáskovi, prvním doživotním odsouzenci, který se dnes snaží prodrat na svobodu. Navštívíme místa činu, pitevny, psychiatrická zařízení… Zasvěceným průvodcem nám bude Lovec přízraků.