Středověká opevnění českých měst I. - výklad

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 1 977 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Booktook.cz
1 977 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Publikace: Středověká opevnění českých měst I. - výklad - Razím Vladislav. Publikace: Středověká opevnění českých měst I. - výklad - Razím Vladislav.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Středověká opevnění českých měst I. - výklad je 1 977 Kč

Výběr knih autora Vladislav Razím

Výběr knih vydavatele Národní památkový ústav

Naše tipy


Svět knižního fenoménu Prašina se rozrůstá v komiksové sérii s novými příběhy, novými hrdiny a novými záhadami. Toto jsou kroniky Prašiny. Užijí si je nováčci i čtenáři, kteří mají Prašinu prochozenou.
Tajemná Prašina se proměnila. Nad starými střechami se tyčí siluety jeřábů, kamenné domy vyklízí prostor sklu a oceli. Dávná tma nevyhnutelně prohrává svůj boj se světlem. Jenže co když na sebe tma dokáže vzít lidskou podobu?
Nový domov sem přichází hledat nesmělý mladík Vašek a brzy na vlastní kůži pocítí, že zdejší klid je jen zdánlivý - pod skořápkou všedního života stále dřímají stará tajemství. Na Prašině začne řádit tajemný žhář a na ohořelých stěnách se objeví podivný symbol.