Studie a Etudy 60. a 70. let

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 198 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Studie a Etudy 60. a 70. let koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
198 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Tyto Studie a etudy jsou pokračováním publikace Bagately a jiné kytarové drobnosti 60. a 70. let. Vznikaly tedy také zcela náhodně a výhradně pro vlastní potřebu. Jen jsem si tak něco zkoušel. Teď, po mnoha letech, jsem se k těmto skladbičkám vrátil a zjistil jsem, že u mých žáků je o ně…

Zobrazit celý popis

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Studie a Etudy 60. a 70. let je 198 Kč

Výběr knih autora Stanislav Juřica

Zobrazit všechny knihy autora Stanislav Juřica
Výběr knih vydavatele Notovna.cz

Zobrazit všechny knihy vydavatele Notovna.cz
Naše tipy


Zaklínač I: Poslední přání
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.