Tak tohle nikdo nečekal

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 259 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Tak tohle nikdo nečekal koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
259 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Na konci třetího ročníku střední školy pozve Sharlot Citraová svého přítele Bradleyho domů, aby sním konečně prožila své poprvé. Situace ale nedopadne, jak si mladý pár plánoval. Vkompromitující situaci jsou přistiženi Sharlotinou matkou. Sharlot musí opustit Los Angeles a odletět do matčiny rodné Indonésie, kde se má seznámit se svými kořeny a zbavit se „amerikánské rozvolněnosti mravů“. Přesně to totiž potřebuje – nebo si to její matka aspoň myslí. V nevhodném momentu je přistižen i mladý Indonésan George Clooney Tanuwijay (rodiče byli posedlí celebritami) a jeho otec se rozhodne vzít věci do svých rukou. Aby zajistili, že si jejich potomci najdou správného partnera, udělají Sharlotina matka a Georgeův otec to, co by udělal každý správný rodič – spojí se na sociálních sítích a vydávají se za své děti. Když se o tom Sharlot a George dozvědí, jsou sice znechuceni, tlak rodiny je ale donutí si vyjít na „rozhodně ne rande“. A ani výlet na jedno z nejromantičtějších míst na světě nemůže zařídit, aby se do sebe zamilovali. Jak se ale obranné vrstvy obou mladých lidí odlupují a odhaluje se pod nimi jejich skutečná osobnost, nikoli její obrázek ze sociálních sítí, skutečnost se komplikuje. Že by se jejich rodičům přece jen podařilo najít pro ně ten pravý protějšek?

Výběr knih autora Sutantová Jesse Q.

Zobrazit všechny knihy autora Sutantová Jesse Q.
Výběr knih vydavatele Jota

Zobrazit všechny knihy vydavatele Jota
Naše tipy


Máma není služka, máma je dáma - …pořád mě zajímá, jak to udělat, aby doma bylo dobře…
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu. Proč je dneska tolik rozmazlených dětí, proč neposlouchají a proč jim vlastně rodiče donekonečna ustupují? Autor se také zaměřuje na postavení mámy v dnešní rodině, to je linka, která celou knihu propojuje. Proč mámy dělají doma dětem služky? Proč jsou věčně uštvané a vystresované? Proč dělají služky dokonce i svým partnerům? A co s tím? Stylem psaní autor navazuje na své dvě úspěšné knihy "Najděte si svého marťana" a "Jsi tam, brácho?". Také zde si se čtenářem vlastně povídá: nutí ho, aby se zastavil, přemýšlel o sobě, o svém životě a o své rodině. K čemu tedy máme rodinu? A k čemu vlastně máme ty děti? A dá se v dnešním světě ještě vůbec v pohodě vychovávat? Můžeme se přitom ještě pořád spolehnout na svůj selský rozum? Nebo je to všechno nenávratně pryč?