Taky mám svoji pokojovku

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 238 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Taky mám svoji pokojovku koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
238 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Cítíme se díky nim jako v přírodě, jejich přítomnost uklidňuje a z péče o ně se častostává koníček na celý život. Řeč je o pokojových rostlinách neboli pokojovkách.S touto hravou příručkou se snadno zorientuješ ve všem, co pokojovky potřebují k tomu, abyse jim u tebe doma dařilo, naučíš se rozeznávat jejich základní druhy, pečovat o ně… a nejen to!Zvládneš svoje rostliny přesazovat, množit, a dokonce si poradíš i s problémy, které sečas od času při jejich pěstování vyskytnou.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Taky mám svoji pokojovku je 238 Kč


Zobrazit všechny knihy autora Chytilová Lenka, Magda Garguláková
Výběr knih vydavatele Albatros

Zobrazit všechny knihy vydavatele Albatros
Naše tipy


Máma není služka, máma je dáma - …pořád mě zajímá, jak to udělat, aby doma bylo dobře…
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu. Proč je dneska tolik rozmazlených dětí, proč neposlouchají a proč jim vlastně rodiče donekonečna ustupují? Autor se také zaměřuje na postavení mámy v dnešní rodině, to je linka, která celou knihu propojuje. Proč mámy dělají doma dětem služky? Proč jsou věčně uštvané a vystresované? Proč dělají služky dokonce i svým partnerům? A co s tím? Stylem psaní autor navazuje na své dvě úspěšné knihy "Najděte si svého marťana" a "Jsi tam, brácho?". Také zde si se čtenářem vlastně povídá: nutí ho, aby se zastavil, přemýšlel o sobě, o svém životě a o své rodině. K čemu tedy máme rodinu? A k čemu vlastně máme ty děti? A dá se v dnešním světě ještě vůbec v pohodě vychovávat? Můžeme se přitom ještě pořád spolehnout na svůj selský rozum? Nebo je to všechno nenávratně pryč?