Tatínku,ta se ti povedla LP

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Tatínku,ta se ti povedla LP koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
579 Kč
Není skladem

Krátký popis
Tatínku, ta se ti povedla – pohádky pro chytré děti i dospělé vyprávěné samotným autorem, Zdeňkem Svěrákem. Příběh o tatínkovi Šímovi, který si vymýšlí pohádky svým dětem - Petříkovi a Petrušce, napsal Zdeněk Svěrák v roce 1979. Od té doby vyšly pohádky v literární podobě a zároveň je Zdeněk Svěrák namluvil do podoby zvukové. S hudbou Petra Skoumala tak vznikla půvabná nahrávka, která nese všechny rysy Svěrákova humoru a zároveň neztrácí nic z tajemného pohádkového světa. Pohádky jsou ovšem neotřelé, zvláštní a legrační. Pobaví nejen děti, ale i ty dospělé, kteří mají Zdeňka Svěráka rádi. Tracklist:1. Jak vypadá tatínek Šíma2. Co tatínek Šíma dělá3. Maminčina dlouhá věta4. Porada5. Tatínek se dočká nevděku6. Druhá porada7. O peřině a polštáři8. Tatínkův polosen9. Třetí porada10. Hotelová pohádka11. Kde jsme to přestali12. Je to tím, že je z Vršovic13. Setkání s uzdraveným občanem14. Mluvící skály15. Na proslulém kopci16. O hasicím přístroji17. Poslouchala za dveřmi18. Co napsal tatínek Šíma na pohlednici
Výběr knih autora Zdeněk Svěrák

Zobrazit všechny knihy autora Zdeněk Svěrák
Výběr knih vydavatele Hudobné albumy

Zobrazit všechny knihy vydavatele Hudobné albumy
Naše tipy


Tajnůstkáři

Arden Maxwellová by ráda věděla, kam se poděl její otec, který byl před dvaceti lety spolupachatelem téměř dokonalé loupeže půl milionu dolarů. Aby přišla záhadě na kloub, rozhodne se vrátit do rodinného domu u tajemného jezera Caddo. Netuší však, že dva otcovi tehdejší kumpáni – válečný hrdina a zkorumpovaný okresní prokurátor – bedlivě sledují každý její krok. Nový detektivní román Sandry Brown, v němž opět nechybí napětí, tajemství, ale ani milostná zápletka.