The Maths of Life and Death

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 266 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihy.ABZ.cz
266 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: The Maths of Life and Death; Autor: Yates Kit; Pohled na matematiku především jako na praktický nástroj k pochopení našeho složitého světa. Matematické modelování poskytující výhody v každodenních situacích. ...
Výběr knih autora Kit Yates

Kniha The Maths of Life and Death

The Maths of Life and Death

Cena od 266 Kč

Kniha Matematika pro život

Matematika pro život

Cena od 204 Kč

Kniha Matematika pre život

Matematika pre život

Cena od 331 Kč

Výběr knih vydavatele Quercus

Kniha Poppet (anglicky)

Poppet (anglicky)

Cena od 47 Kč

Kniha I'll Keep You Safe

I'll Keep You Safe

Cena od 149 Kč

Kniha Alex

Alex

Kniha Jealousy

Jealousy

Cena od 310 Kč

Kniha F**k No!

F**k No!

Cena od 408 Kč

Kniha Look Who's Back

Look Who's Back

Cena od 185 Kč

Kniha 50 Biology Ideas You Really Need to Know

50 Biology Ideas You Really Need to Know

Cena od 440 Kč

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.