Tigers in Trouble

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 189 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Tigers in Trouble koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
189 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Once, there were 100,000 tigers in the world, but now these beautiful creatures are under threat of extinction. Find out the reasons for the decrease in tiger numbers, and what we can do to change it, in this photographic information book by Louise Spilsbury.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Spilsbury Louise

Zobrazit všechny knihy autora Spilsbury Louise
Výběr knih vydavatele HarperCollins Publishers

Zobrazit všechny knihy vydavatele HarperCollins Publishers
Naše tipy


Melodie mezi námi

Kapela Dawn of Paradise se po letech vrací na scénu a Gideon znovu objevuje své místo s mikrofonem v ruce. A když se navíc v den prvního koncertu seznámí se sexy barmanem Waylenem, vše se zdá naprosto dokonalé. Jenže ho drží zpátky nejen jejich rozjíždějící se kariéra, ale i minulost, kterou se zoufale snaží vytěsnit. A Waylen zase nechce začínat vztah, protože je už roky věrným fanouškem kapely a Gideon je pro něj nedostupným idolem. A přiznat pravdu je o dost těžší, než by se mohlo zdát – pro ně oba.