Tour in Scotland, and Voyage to the Hebrides, 1772

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Tour in Scotland, and Voyage to the Hebrides, 1772 koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
1 500 Kč
Není skladem

Krátký popis
The naturalist Thomas Pennant published this account of his journey through Scotland and its islands in 1774. His great enthusiasm was for the Hebrides, and more than half of the book describes his voyage around the islands. This is a genial account of a region still exotic to many Britons.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Thomas Pennant

Zobrazit všechny knihy autora Thomas Pennant
Výběr knih vydavatele Cambridge University Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Cambridge University Press
Naše tipy


Stín a kletba
Stín a kletba - Sharon Lynn Fisher

Špetkou soli, koštětemvšechno zlé vyháním ven.S kufry plnými lektvarů a medicín se Jane Airová jednoho svěžího a jasného říjnového rána vydává čelit výzvě, jakou dosud ve škole pro osiřelé dívky nezažila. Nad Thornfieldem se vznáší stín, stejně jako nad Edwardem Rochesterem, jeho samotářským pánem. A Jane si Rochester najal jako poslední záchranu.Jane se svým novým nedůtklivým zaměstnavatelem těžko hledá společnou řeč, ale postupně se ukazuje, že to je to nejmenší – horší je tajemná síla, která jí brání v práci. Hrozeb přibývá, a to jak kolem Jane, tak kolem Rochestera, a ten jí navíc den ode dne připadá zajímavější a přitažlivější. Začíná mít obavy, že její znalosti bylinek a kouzel nebudou stačit, aby muže, který je jejímu srdci stále bližší, zachránila před hrozbou temnější a nebezpečnější, než si vůbec dokázali představit.