Trade Unions and Politics in the 1980s

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 875 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Trade Unions and Politics in the 1980s koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
875 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Originally published in 1987, this book traces the historical and sociological dimensions of the Trade Union movement and analyses the nature of the trade unions'' involvement in the UK Labour Party during the 1970s and 80s.

Zobrazit celý popis
Výběr knih vydavatele Taylor & Francis Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Taylor & Francis Ltd
Naše tipy


Král

Rodina nade vše. Volné pokračování bestselleru Království.

Carl a Roy Opgardovi dosáhli všeho, čeho ve vesnici, jako je Os, dosáhnout mohli. Carl řídí luxusní wellness hotel, zatímco majitel benzínky Roy tu hodlá vybudovat zábavní park s horskou dráhou. Plánovaná přeložka silnice je však může připravit o vše – a tak si zase jednou musí ušpinit ruce. Na krk jim navíc dýchá místní policejní náčelník, který má na dosah důkaz o tom, že bratři stojí za sérií podezřelých úmrtí, jejichž počet navíc stoupá. Jakmile se totiž horská dráha rozjede, už z ní nelze vystoupit.