Tradiční vánoční vystřihovací betlém

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 122 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
122 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

"V současné nabídce vystřihovacích betlémů se jedná o výjimečné, pečlivě zpracované autorské vydání v malém nákladu na kvalitním italském papíře Fedrigoni, tiskem české provenience. Betlém obsahuje 30 figurek, je opatřen návodem, plánkem a fotografií postaveného betléma, která slouží jako předloha, či volná inspirace. Výrobek je složen do formátu A3, má však uzpůsobený ohyb na formát A4 (vejde se do obálky). Aby se předešlo ušpinění a poškození výrobku, je zabalen v průhledné folii. Na titulní straně tisku je připravené místo pro vepsání věnování či umístění loga firmy apod. – vhodný jako adventní dárek."

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Tradiční vánoční vystřihovací betlém je 122 Kč

Výběr knih autora Leontina Mašínová

Naše tipy


Z královského výletu do Nizozemí si Marie III. Kostková přiveze kromě zážitků a fotky s Jejím Veličenstvem královnou Beatrix také milostnou šmodrchanici, která se "vystříbří" až na úplném konci nového pokračování; na zámku se, mimo jiné, zjeví i Helenka Vondráčková. Milostných šmodrchanic se ovšem na Kostce vyskytne víc, a většina bude zaznamenána filmovým štábem nizozemské televize. Pod palbou lásky se ocitne i kastelán Josef! Čtenáři, kterým už aristokratka lezla krkem, jistě přivítají informaci, že "sága" , které se dosud prodalo téměř půl miliónu výtisků, pokračovat nebude. Zároveň ovšem není zcela vyloučeno, že se časem objeví díl, který celou sérii předchází a kdy se na chvíli ocitneme v roce 1983, během kterého aristokratka…