Už je to uděláno - 12 oblíbených dětských písniček s elektronickým pianem

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 234 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Už je to uděláno - 12 oblíbených dětských písniček s elektronickým pianem koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
234 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Tato knížka se zvukovým modulem v podobě elektronického pianka obsahuje 12 známých lidových písniček, které dětem představí různá tradiční povolání. Je výjimečná tím, že zachovává reálnou podobu notového záznamu, barevné očíslované noty však umožňují i nejmenším dětem zahrát písničky zcela…

Zobrazit celý popis

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Už je to uděláno - 12 oblíbených dětských písniček s elektronickým pianem je 234 Kč

Výběr knih autora autorů kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora autorů kolektiv
Výběr knih vydavatele Rebo

Zobrazit všechny knihy vydavatele Rebo
Naše tipy


Zaklínač I: Poslední přání
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.