Very Short, Fairly Interesting and Reasonably Cheap Book about Management Theory

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 499 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Very Short, Fairly Interesting and Reasonably Cheap Book about Management Theory koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
499 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Debunks and uncovers a number of enduring myths about famous theorists such as Adam Smith and Abraham Maslow in an informal, conversational and often humorous way.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autorů Cummings Stephen , Todd Bridgman

Zobrazit všechny knihy autora Cummings Stephen, Todd Bridgman
Výběr knih vydavatele SAGE Publications Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele SAGE Publications Ltd
Naše tipy


Čas vos

Pomsta, nebo odpuštění? Román o moci minulosti a síle květin.

Bára a Ptáčník. Dva lidé, jejichž cesty se protnuly dávno předtím, než se ti dva potkali. Bára je přesvědčená, že její život by byl mnohem šťastnější, kdyby do něj před lety kdosi nezasáhl a nezměnil jeho směr. Minulost už sice nevrátí, ale může se pokusit přepsat ji v paměti lidí. A taky přemýšlí o pomstě. Zatím však vyčkává, zabydluje se v novém domově a sází květiny.

Ptáčník se na rozdíl od ní s minulostí naučil žít. Necítí se ukřivděný, nevadí mu, že ho lidé považují za podivína, ani ho netíží osamělost. K životu mu stačí svoboda, les a pozorování ptáků. Nebo snad ne?

Nový román Aleny Mornštajnové má vše, co její knihy činí tolik oblíbenými: hluboký příběh a uvěřitelné hrdiny, kteří si navzdory osudu krok za krokem vyšlapávají pěšinku ke šťastnějšímu životu.