Visual Thinking

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 559 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Visual Thinking koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
559 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Suitable for companies that want to develop or improve their corporate communication, this book focusses on the visual aspect of communication. It also provides an informative, easy to follow and fun introduction into the basics of visual thinking and drawing.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Visual Thinking je 559 Kč

Výběr knih autora Willemien Brand

Zobrazit všechny knihy autora Willemien Brand
Výběr knih vydavatele BIS

Zobrazit všechny knihy vydavatele BIS
Naše tipy


Psychologie peněz
Umět zacházet s penězi není nutně otázka toho, co všechno víte. Důležité je, jak se chováte. Jenže vštípit lidem – dokonce i těm opravdu chytrým – správné vzorce chování není snadné. K penězům, investování, osobním financím a podnikatelskému rozhodování se obvykle přistupuje, jako by to byly exaktní disciplíny, kde nám data a vzorce přesně řeknou, co dělat. Ve skutečném světě se ale lidé nerozhodují nad tabulkou v Excelu, nýbrž u večeře nebo na firemní poradě, kde se jejich dosavadní životní zkušenosti a jedinečný pohled na svět splétají s egem, ješitností, marketingem a pokřivenými podněty. V knize Psychologie peněz nabízí uznávaný autor Morgan Housel dvacet krátkých pojednání o tom, jak lidé uvažují o penězích, a učí nás, jak se v tomto veledůležitém tématu lépe vyznat.