Vojenská letadla

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 312 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Vojenská letadla koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
312 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Chcete se seznámit s historickými i současnými vojenskými letadly, která vládla nebi v posledních sto letech, a ještě se u toho pobavit? V knize najdete vyobrazení více než 150 dvouplošníků, hydroplánů, jednomístných stíhaček, bombardérů, transportních letadel, neviditelných a víceúčelových…

Zobrazit celý popis

Zobrazit všechny knihy autora omalovánky, více než 150 detailních vyobrazení
Výběr knih vydavatele Grada

Zobrazit všechny knihy vydavatele Grada
Naše tipy


Jak svět doopravdy funguje

Mistrovské dílo o principech světa, které ohromilo i Billa Gatese Lidstvo ještě nikdy ve své historii nemělo tolik informací, přesto si jen málokdo uvědomuje, jak svět ve skutečnosti funguje. Oceňovaný vědec českého původu Vaclav Smil popisuje a objasňuje složité procesy s neuvěřitelnou lehkostí. Zabývá se sedmi základními principy moderní společnosti, počínaje energiemi přes globalizaci až po výzvy čekající v budoucnosti. Abychom mohli začít řešit problémy, musíme nejdříve pochopit základní fakta. S touto fascinující publikací to bude mnohem snazší.