Výbušná koťátka - Recepty na katastrofu

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 849 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
849 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Recepty na katastrofu vám umožní hrát různé nevyzpytatelné a upravené varianty základní hry Výbušná koťátka. Recepty na katastrofu obsahuje vše potřebné, aby se začátečníci mohli vrhnout na svoji první partii hry Výbušná koťátka. Zkušenější harcovníci zde zase najdou ty nejlepší karty z doposud vydaných rozšíření i svazek receptů, které jim nabídne množství nových herních módů. Hra obsahuje: 121 karet 13 svazků s recepty 5 prázdných svazků pro vlastní recepty čapku hanby herní pravidla
Výběr knih autora karetní hra

Výběr knih vydavatele ADC Blackfire

Naše tipy


Svět knižního fenoménu Prašina se rozrůstá v komiksové sérii s novými příběhy, novými hrdiny a novými záhadami. Toto jsou kroniky Prašiny. Užijí si je nováčci i čtenáři, kteří mají Prašinu prochozenou.
Tajemná Prašina se proměnila. Nad starými střechami se tyčí siluety jeřábů, kamenné domy vyklízí prostor sklu a oceli. Dávná tma nevyhnutelně prohrává svůj boj se světlem. Jenže co když na sebe tma dokáže vzít lidskou podobu?
Nový domov sem přichází hledat nesmělý mladík Vašek a brzy na vlastní kůži pocítí, že zdejší klid je jen zdánlivý - pod skořápkou všedního života stále dřímají stará tajemství. Na Prašině začne řádit tajemný žhář a na ohořelých stěnách se objeví podivný symbol.