Vysočina - Hrady, zámky, památky (ČJ, AJ, NJ)

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 481 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Vysočina - Hrady, zámky, památky (ČJ, AJ, NJ) koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
481 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

obrazová publikace Vysočina - Hrady, zámky, památky zachycuje na téměř 200 barevných fotografiích nejznámější hrady a zámky Vysočiny s důrazem na tři památky UNESCO.Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Vysočina - Hrady, zámky, památky (ČJ, AJ, NJ) je 481 Kč

Výběr knih autora Vladimír Kunc

Zobrazit všechny knihy autora Vladimír Kunc
Výběr knih vydavatele VIDEO-FOTO-KUNC

Zobrazit všechny knihy vydavatele VIDEO-FOTO-KUNC
Naše tipy


Zaklínač I: Poslední přání
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.