Základní chirurgické intervence a výkony II.

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 325 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihy.ABZ.cz
325 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: Základní chirurgické intervence avýkony II.; Autor: Tulinský, Lubomír, Ihnát, Peter; Druhý díl publikace ozákladních chirurgických intervencích avýkonech navazuje naprvní díl anabízí čtenáři aktuální informace týkající sepunkcí (punkce hrudníku, ascitu, perikardu, kloubů, patologických ložisek), drenáží (hrudní, břišní ...
Výběr knih autorů Lubomír , Peter , Tulinský , Ihnát

Výběr knih vydavatele Ostravská univerzita

Naše tipy


Publikace: Příležitostné nápady - Ferrante Elena. Po dobu jednoho roku posílala redakce Guardianu Eleně Ferrante, autorce slavné tetralogie Geniální přítelkyně, různé náměty a otázky. Ona se nad nimi zamýšlela ve svých pravidelných týdenních sloupcích, aby nakonec vznikl tento výjimečný soubor, neopakovatelná literární hra, v níž Ferrante tvoří texty, které se tolik odlišují od jejích románů. Ale ani změna žánru nepotlačila její literární eleganci a pronikavost a jen podpořila celosvětové uznání, kterého se jí dostalo po vydání tetralogie Geniální přítelkyně. Prostřednictvím Příležitostných nápadů se čtenářům Eleny Ferrante dostává jedinečné šance nahlédnout do světa výjimečné autorky a pochopit její inspirativní mysl. Všech dvaapadesát sloupků je doprovázeno barevnými ilustracemi známé italské umělkyně Andrey Uciniové. Publikace: Příležitostné nápady - Ferrante Elena.