Základy správní vědy

Základy správní vědy

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 371 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Základy správní vědy koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
371 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Učebnice přibližuje témata a poznatky související s organizací a činností veřejné správy, jakož i s plněním jejích funkcí a veřejných úkolů v moderním evropském státě. Objasňuje účel studia veřejné správy v širším pohledu, zaměřeném na podstatné aspekty veřejné správy a nároky, jimž by měla…

Zobrazit celý popis
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.