Židlochovicko a Pohořelicko a okolí z nebe

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 573 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Židlochovicko a Pohořelicko a okolí z nebe koupíte na Knihcentrum.cz
Knihcentrum.cz
573 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Dyjskosvratecký úval je velmi zajímavý z hlediska přírodního i historického. Dopřejte si poněkud netradiční pohled na Židlochovicko a Pohořelicko a poznejte tento region jinak. Z nebes! PŘELET NAD PRASTARÝMI SKVOSTY Pojďte se s námi prolétnout nad zvlněnou krajinou Židlochovicka a Pohořelicka, v níž vás okouzlí něžná příroda, milé vesničky i zdejší architektonické perly. Věřte, že si tuto oblast nade vše zamilujete.

Výběr knih autora Juraj Jankovič

Zobrazit všechny knihy autora Juraj Jankovič
Výběr knih vydavatele Malované Mapy

Zobrazit všechny knihy vydavatele Malované Mapy
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.