Zmile Kosmetická sada Classic

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 409 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Zmile Kosmetická sada Classic koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
409 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Kosmetická kazeta Classic– obsahuje 24× oční stíny, 5× tvářenka, 5× krémový lesk na rty, 4× lesk na rty,2× pudr, 1×tužka na oči, 1× hřeben, 1× 8aplikátor/štětec, integrované zrcátko. Dermatologicky testováno, vyhovuje přísným normámEU.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Zmile Kosmetická sada Classic je 409 Kč

Výběr knih autora Alltoys

Zobrazit všechny knihy autora Alltoys
Výběr knih vydavatele Alltoys

Zobrazit všechny knihy vydavatele Alltoys
Naše tipy


V říši hladových duchů
Toto je kniha o závislostech, tj. o něčem, co se týká každého z nás. Závislí totiž nejsme ani náhodou pouze na drogách, alkoholu, gamblingu nebo cigaretách. Závislost je cokoliv, po čem toužíme tak, že si nedokážeme pomoct, co nás dočasně utěší či uklidní, ale dlouhodobě nám či našemu okolí ublíží. Tato přelomová kniha přináší na tabuizované téma závislostí naprosto nový pohled. Vysvětluje jejich skutečné příčiny (traumata z nejranějšího dětství) a ukazuje cesty k jejich řešení (které se ovšem zásadně liší od těch, na které se spoléhá moderní západní společnost). Jak se v knize dozvíte závislost není důsledkem svobodné volby závislého, ale nemocí mozku.