13 - Ach, ta moje fobie / Ach, ta moje mánie, ta mě jednou zabije

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 142 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

13 - Ach, ta moje fobie / Ach, ta moje mánie, ta mě jednou zabije koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
142 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Publikace: 13 - Ach, ta moje fobie / Ach, ta moje mánie, ta mě jednou zabije - kolektiv autorů. Sbírka nejlepších 13 povídek z literární soutěže na téma Ach, ta moje fobie / Ach, ta moje mánie, ta mě jednou zabije. Seznam povídek a autorů: Prádelna - Martina Pacáková Linka pomoci - Martin…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy 13 - Ach, ta moje fobie / Ach, ta moje mánie, ta mě jednou zabije je 142 Kč

Výběr knih autora autorů kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora autorů kolektiv
Výběr knih vydavatele Igor Indruch

Zobrazit všechny knihy vydavatele Igor Indruch
Naše tipy


Lepší než ve filmu
Liz Buxbaumová vždycky věděla, že Wes Bennett není vhodný materiál na přítele. Čekali byste, že její soused bude prvotřídním kandidátem pro její romantické fantazie, ale Wes jí už od dětství dokazuje, že je maximálně prvotřídní osinou v zadku. Wes byl ten kluk, který strčil žábu do jejího domečku pro barbíny, a ta zrůda, která do její vlastnoručně vyrobené sousedské knihobudky nastrčila useknutou hlavu zahradního trpaslíka. Deset let po velké trpasličí dekapitaci Liz prožívá poslední rok střední školy. Je to čas plný milníků jako stvořených pro velké plátno a ona potřebuje Wesovu pomoc. Lizina dětská láska, Michael, se totiž právě vrátila do města a s Wesem – což je k vzteku – si skvěle rozumí. To znamená, že pokud Liz chce, aby si jí Michael konečně všiml a snad ji pozval na maturitní ples, právě Wes je její vstupenkou.