7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy! (Manga) Vol. 3

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy! (Manga) Vol. 3 koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
407 Kč
Není skladem

Krátký popis
CONNECTIONS AND CONSPIRACIES..... RisheÂ’s attempt to make a deal with her benefactor from a previous life, Kaine Tully, has backfired, and now sheÂ’s forced to come up with a new plan.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy 7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy! (Manga) Vol. 3 je 407 Kč

Výběr knih autora Touko Amekawa

Zobrazit všechny knihy autora Touko Amekawa
Výběr knih vydavatele Seven Seas Entertainment, LLC

Zobrazit všechny knihy vydavatele Seven Seas Entertainment, LLC
Naše tipy


Hunting Adeline: Hon na Adeline
„Kdyby zemřela… zemřel by s ní celý svět.“To nejhorší, co Adeline Reillyová od života čekala, bylo pár neklidných duchů v chodbách sídla Parsons – rozhodně ne to, že se zamiluje do svého stalkera a skončí v rukou obchodníků s lidmi.Uvězněná v domě, kde jsou ženy připravovány pro potěšení elity, čelí dosud největšímu boji svého života – musí přežít Odstřel a utéct. Jenže to není tak snadné, když na ni neustále dohlížejí oči, které ji touží vidět selhat. Přesto má možná Adeline nepravděpodobného spojence, který by mohl být klíčem k jejímu přežití.Ale důvěřovat mu je risk, který ji může stát úplně všechno.Zade mezitím neustane, dokud Adeline nebude zpátky v bezpečí jeho náruče, i kdyby kvůli tomu měl zapálit celý svět. Lovit svou myšku je to, co umí nejlépe, ale žena, kterou bude, až ji najde, je možná větší sousto, než dokáže zvládnout.Nejtěžší zkouškou jejich vztahu nebude čas, ale vzpomínky na to, kým bývali.