Akulturace hinduismu a formování moderní religiozity. K sociálním dějinám českého okultismu 1891 - 1941

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 62 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Akulturace hinduismu a formování moderní religiozity. K sociálním dějinám českého okultismu 1891 - 1941 koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
62 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Studie zkoumá vztah hinduismu, okultismu a theosofie během procesu vytváření nové detradicionalizované formy religiozity v českém i evropském kontextu.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Milan Fujda

Zobrazit všechny knihy autora Milan Fujda
Výběr knih vydavatele Malvern

Zobrazit všechny knihy vydavatele Malvern
Naše tipy


Křik mrtvé ženy
Pavel Wagner, unesený a zdrogovaný, se stane svědkem sadistické vraždy. ***** Když je zanedlouho nalezen, stále ještě pod vlivem drog, stojí spolu se soukromou vyšetřovatelkou Annou Steinbachovou před svým dosud nejnáročnějším případem: tentokrát totiž nemají k dispozici tělo ani důkazy. Byly to snad všechno jenom Pavlovy halucinace? A kdo jsou vůbec jeho únosci? ***** Aby toho nebylo málo, čeká Annu a Pavla ještě interní hodnocení, jež má posoudit, jak plní své pracovní povinnosti, což by jim oběma mohlo zásadně ublížit. ***** Pracovní i osobní životy se jim hroutí, ale oni se dál snaží za každou cenu odhalit pravdu. Začíná smrtelně nebezpečná hra na kočku a myš, která si brzy vybere svou daň. Nikdo si nemůže být jistý, jestli nakonec vyvázne živý. ***** Šestý případ pro Steinbachovou a Wagnera.