Atlas of Ultrasound Images in Gynaecology and Obstetrics

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 378 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihy.ABZ.cz
378 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: Atlas of Ultrasound Images in Gynaecology and Obstetrics; Autor: Turková Marie, Malínská Zdeňka, Pilka Radovan, kolektiv autorů; Tento ultrazvukový atlas je určen především pro pregraduální i postgraduální studenty medicíny, lékaře a ke vzdělávání nejen zdravotníků, ale i laické veřejnosti. – Cílem je naučit se orientovat při popisu ultrazvukových fotografií pomocí ...


Naše tipy


Druhá republika trvala velmi krátce, od podzimu 1938 do jara 1939. Přesto se na těchto z historického pohledu několika málo dnech dá velmi dobře pozorovat rozpad státu, svíraného v podstatě ze všech stran nepřáteli. Tento rozpad nezpůsobili pouze vnější nepřátelé a evropské velmoci, ale také obyvatelé Československa, pro které byla československá idea prázdným pojmem. Na osudu obyvatel druhé republiky se bohužel dá také velmi dobře pozorovat, jak snadno se společnost otočí zády k těm nejslabším, ať už to byli uprchlíci z pohraničí, političtí emigranti nebo Židé.