Battle of Britain The Gathering Storm

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 825 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Battle of Britain The Gathering Storm koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
825 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Compiled in association with the Battle of Britain Memorial Trust, the charity charged with caring for the National Memorial to the Few in Kent. The first in a seven-volume history of the Battle of Britain.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Battle of Britain The Gathering Storm je 825 Kč

Výběr knih autora Dilip Sarkar

Zobrazit všechny knihy autora Dilip Sarkar
Výběr knih vydavatele Pen a Sword Books Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Pen a Sword Books Ltd
Naše tipy


Na větrné hůrce, 1. vydání
Na statek jménem Drozdov přijíždí z Londýna, aby tu užil klidného života v ústraní, panLockwood a záhy se seznamuje s obyvateli nedaleké usedlosti: ponurého, osamělého místazvaného Větrná hůrka. Jeho majitel, temný a prchlivý Heatcliff, tu žije ve společnosti dvoumladých lidí Katky a Haretona. Z vyprávění své služebné Nelly se pan Lockwood postupnědozvídá o dramatické historii obyvatel Větrné hůrky a lásce mezi Katčinou matkou Kateřinoua Heatcliffem. Jejich příběh, odehrávající se v nehostinné krajině yorkshirských vřesovišť,není pouhým romantickým setkáním dvou milujících lidí, ale především vášnivým vztahemdvou nespoutaných, komplikovaných osobností, který poznamená nerovné postavení,ctižádost, ale i touha po pomstě. Tento román je jediným dílem spisovatelky EmilyBrontëové, a když byl v roce 1847 pod pseudonymem Ellis Bell vydán, nevzbudil žádnýmimořádný ohlas, snad kvůli své nezvyklé a složité kompozici nebo možná nejednoznačnostípovah jeho hlavních hrdinů. Postupně si k němu ale čtenáři našli cestu a stal se jednímz vrcholných děl anglické literatury.