Box světlo - Minnie

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 439 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Box světlo - Minnie koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
439 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Stylová stolní lampa v licenčním provedení, která rozjasní váš stůl. Světlo potřebuje k provozu 3x AAA baterii (není součástí balení). Rozměr: 16 x 20 x 6 cm.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Box světlo - Minnie je 439 Kč

Výběr knih autora EPEE Merch - Paladone

Zobrazit všechny knihy autora EPEE Merch - Paladone
Výběr knih vydavatele EPEE Merch - Pyramid

Zobrazit všechny knihy vydavatele EPEE Merch - Pyramid
Naše tipy


Magorova oáza
Publikace: Magorova oáza - Jirous Ivan Martin. Svazkem Magorova oáza se uzavírá vydávání díla Ivana M. Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikovaný cyklus Na Oáze, množství drobných textů z let 1997–2011 a též všechny Jirousovy rozhovory z daného období. Ve své první části je svazek doplněn texty vzniklými před rokem 1997, které nebyly obsaženy ve výboru Magorův zápisník. Vznikla tak obsažná kniha, která umožňuje čtenářům číst spolu s pěti předchozími svazky Jirousovo dílo jako celek, jako jedno ze stěžejních děl poválečné české literatury. Knihu k vydání připravila a ediční poznámku napsala Adéla Petruželková, úplnou bibliografii Jirousova nebeletristického díla sestavil Michael Špirit, jmenný rejstřík sestavila Eva Vrabcová. Publikace: Magorova oáza - Jirous Ivan Martin.