Česko

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 219 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Česko koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
219 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Populární autoatlas Česka ve velkém formátu, podrobném měřítku 1 : 200 000 a novémgrafickém pojetí. Motoristé na něm oceňují především přehlednost a čitelnost silniční adálniční sítě, stejně jako velké mapové dvoustrany zahrnující mnohem větší území nežklasické atlasy a umožňující pohodlnou…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Česko je 219 Kč

Výběr knih vydavatele Kartografie Praha

Zobrazit všechny knihy vydavatele Kartografie Praha
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.