Česko

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 178 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
178 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)

Krátký popis
Populární autoatlas Česka ve velkém formátu, podrobném měřítku 1 : 200 000 a novémgrafickém pojetí. Motoristé na něm oceňují především přehlednost a čitelnost silniční adálniční sítě, stejně jako velké mapové dvoustrany zahrnující mnohem větší území nežklasické atlasy a umožňující pohodlnou navigaci. 7. vydání atlasu bylo aktualizováno na jařeroku 2022. - 48 velkých stran autoatlasu Česka 1 : 200 000- velký formát- kompletní síť dálnic, silnic I., II. a III. třídy- kilometráž v mapě- všechny obce v Česku- přehled placených úseků silnic- průjezdní mapa společně s kladem listů- mapa a tabulka vzdáleností- 14 průjezdních plánů velkých měst- rejstřík
Výběr knih vydavatele Kartografie Praha

Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.