Československé gramofony 1946-1993

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 630 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Československé gramofony 1946-1993 koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
630 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: Československé gramofony 1946-1993; Autor: Hosťák Jan, Zeithaml Michal; Publikace "Československé gramofony 1946-1993" si klade za cíl seznámit širokou laickou i odbornou veřejnost s historií výroby gramofonů v Československu. Od nelehkých poválečných let budování znárodněného průmyslu…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Československé gramofony 1946-1993 je 630 Kč

Výběr knih autorů Hosťák Jan , Zeithaml Michal

Zobrazit všechny knihy autora Hosťák Jan, Zeithaml Michal
Výběr knih vydavatele Národní technické muzeum

Zobrazit všechny knihy vydavatele Národní technické muzeum
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.