Colour my friends

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 80 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Colour my friends koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
80 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Coloring book for the little ones, with fun drawings, thick lines and basic colors. Dogs, cats, rabbits, dinosaurs, elephants, parrots... The best known and loved animals for children to enjoy coloring. Omalovánky pro nejmenší, se zábavnými obrázy, tlustými linkami a základními barvami. Omalovánka pro nejmenší, se zábavnými kresbami, tlustými linkami a základními barvami. Psi, kočky, králíci, dinosauři, sloni, papoušci... Nejznámější a nejmilovanější zvířátka pro děti, které si užijí vybarvování. Vybarvi si psy, kočky, králíky, dinosaury, slony i papoušky... Nejznámější a nejmilovanější zvířátka pro děti, které si užijí díky nim spoustu zábavy.
Výběr knih autora Dino

Zobrazit všechny knihy autora Dino
Výběr knih vydavatele SUN

Zobrazit všechny knihy vydavatele SUN
Naše tipy


Dvacet jedna pravd o lásce
Knihkupec Dan Mayrock je sympatický neurotik sžíraný mnoha vnitřními nejistotami. Na radu psychologa si svůj svět začal organizovat do seznamů, a tak životem prochází s tužkou v ruce a neustále si všechno katalogizuje: svoje obavy, že ho jeho skvělá žena Jill přestane mít ráda, závratné tempo, kterým se tenčí rodinné úspory, hrůzu z toho, že selže coby živitel rodiny, tajnou paniku, kterou ho plní jeho bigotní zaměstnankyně, i naprosto pitomé dotazy zákazníků. Pokud vám připadá, že seznam je coby románová forma zcela nepoužitelný, autor vás brzy vyvede z omylu: už po pár stránkách se z pečlivě organizovaných sloupečků začne formovat šíleně vtipný i dojemný příběh nejroztomilejšího knihkupce pod sluncem, který zoufale zbožňuje svoji ženu, bankrot mu dýchá na krk a v honbě za záchranou rodiny, která se má co nevidět rozrůst, se nezdráhá vykřesat v sobě značně sebedestruktivní sklony. Pokud máte rádi hrdiny typu Adriana Molea a Bridget Jonesové, je tohle kniha pro vás. Nechápu, jak Matthew Dicks dokázal, aby příběh zredukovaný do seznamu působil tak lidsky, ale právě takový tento příběh je - upřímmný, křehký, komický a hluboce lidský. - Taylor Jenkins Reid, New York Times bestselling author of Daisy Jones and the Six Často dojemné, občas šokující a po celou dobu zábavné skvěle napsané dílo ukazuje nevyčíslitelné množství možností románové tvorby. – Booklist