Dieta při hyperlipidémii

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 81 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dieta při hyperlipidémii koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
81 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Hyperlipidémie je jedním z hlavních faktorů v patogenezi aterosklerózy, jež je nejčastější příčinou vzniku infarktu myokardu nebo cévní mozkové příhody. Vznik či průběh tohoto onemocnění mohou lidé ovlivnit sami, avšak musí vědět, co je to cholesterol, jak se do organismu dostává a jak lze jeho množství v těle snížit. Publikace obsahuje vedle odpovědí na tyto otázky řadu receptů, které jsou v souladu s dietními zásadami při hyperlipidémii.

Výběr knih autorů Zuzana Beranová , Petr Wagner

Zobrazit všechny knihy autora Zuzana Beranová, Petr Wagner
Výběr knih vydavatele Triton

Zobrazit všechny knihy vydavatele Triton
Naše tipy


Máma není služka, máma je dáma - …pořád mě zajímá, jak to udělat, aby doma bylo dobře…
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu. Proč je dneska tolik rozmazlených dětí, proč neposlouchají a proč jim vlastně rodiče donekonečna ustupují? Autor se také zaměřuje na postavení mámy v dnešní rodině, to je linka, která celou knihu propojuje. Proč mámy dělají doma dětem služky? Proč jsou věčně uštvané a vystresované? Proč dělají služky dokonce i svým partnerům? A co s tím? Stylem psaní autor navazuje na své dvě úspěšné knihy "Najděte si svého marťana" a "Jsi tam, brácho?". Také zde si se čtenářem vlastně povídá: nutí ho, aby se zastavil, přemýšlel o sobě, o svém životě a o své rodině. K čemu tedy máme rodinu? A k čemu vlastně máme ty děti? A dá se v dnešním světě ještě vůbec v pohodě vychovávat? Můžeme se přitom ještě pořád spolehnout na svůj selský rozum? Nebo je to všechno nenávratně pryč?