Dlouhý, Široký a Bystrozraký

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 71 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dlouhý, Široký a Bystrozraký koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
71 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Pohádka vypráví o princi, který se vydá zachránit princeznu ze zajetí zlého kouzelníka. Nelehký úkol mu pomůžou splnit tři kamarádi – Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Rozkládací výsekové leporelo pro nejmenší čtenáře doplňují ilustrace Antonína Šplíchal

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Dlouhý, Široký a Bystrozraký je 71 Kč

Výběr knih autora Miroslava Lánská

Zobrazit všechny knihy autora Miroslava Lánská
Výběr knih vydavatele Junior

Zobrazit všechny knihy vydavatele Junior
Naše tipy


Vévoda a já
Simon Basset, vévoda z Hastingsu, vymyslel plán, jak se zbavit všech dohazovačů a vdavekchtivých dívek ze společnosti. Předstírá náklonnost k půvabné Daphne Bridgertonové, mladší sestře svého přítele, s níž uzavře dohodu, že se jí bude naoko dvořit. Přestože nemá v úmyslu se oženit, na té dívce je něco, co mu zrychluje srdeční tep. Daphne brzy zapomene, že jejich námluvy jsou pouhá přetvářka. Postupem času se do temperamentního šlechtice doopravdy zamiluje. Musí však za každou cenu zabránit tomu, aby jí pohledný vévoda, který se zapřisáhl, že zůstane navždy svobodný, nezlomil srdce. Osudy hlavních hrdinů můžete nyní sledovat i ve velkolepě pojatém a doslova návykovém seriálu Bridgertonovi, který vysílá stanice Netflix.