Florios of Sicily, The

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Florios of Sicily, The koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
407 Kč
Není skladem

Krátký popis
Angelina, born a bastard, charts her own future against the wishes of her father. In this epic yet intimate tale of power, passion, and revenge, the rise and fall of a family taps into the universal desire to become more than who we are born as. Translated from the Italian by Katherine Gregor

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Florios of Sicily, The je 407 Kč

Výběr knih autora Stefania Auci

Zobrazit všechny knihy autora Stefania Auci
Výběr knih vydavatele HarperCollins Publishers Inc

Zobrazit všechny knihy vydavatele HarperCollins Publishers Inc
Naše tipy


Na větrné hůrce, 1. vydání
Na statek jménem Drozdov přijíždí z Londýna, aby tu užil klidného života v ústraní, panLockwood a záhy se seznamuje s obyvateli nedaleké usedlosti: ponurého, osamělého místazvaného Větrná hůrka. Jeho majitel, temný a prchlivý Heatcliff, tu žije ve společnosti dvoumladých lidí Katky a Haretona. Z vyprávění své služebné Nelly se pan Lockwood postupnědozvídá o dramatické historii obyvatel Větrné hůrky a lásce mezi Katčinou matkou Kateřinoua Heatcliffem. Jejich příběh, odehrávající se v nehostinné krajině yorkshirských vřesovišť,není pouhým romantickým setkáním dvou milujících lidí, ale především vášnivým vztahemdvou nespoutaných, komplikovaných osobností, který poznamená nerovné postavení,ctižádost, ale i touha po pomstě. Tento román je jediným dílem spisovatelky EmilyBrontëové, a když byl v roce 1847 pod pseudonymem Ellis Bell vydán, nevzbudil žádnýmimořádný ohlas, snad kvůli své nezvyklé a složité kompozici nebo možná nejednoznačnostípovah jeho hlavních hrdinů. Postupně si k němu ale čtenáři našli cestu a stal se jednímz vrcholných děl anglické literatury.