Hobit - Velká encyklopedie

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 685 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Hobit - Velká encyklopedie koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
685 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Velká encyklopedie Hobita přináší podrobná hesla o postavách, národech a druzích, předmětech a událostech a dalších rysech slavného Tolkienova románu, ale zasazuje je i do širšího kontextu autorova díla a také probírá jejich mytologické, literární a inspirační zdroje.

Vše, co jste chtěli vědět o Hobitovi!

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Hobit - Velká encyklopedie je 685 Kč

Výběr knih autorů autorů kolektiv , Damien Bador

Zobrazit všechny knihy autora autorů kolektiv, Damien Bador
Výběr knih vydavatele Argo

Zobrazit všechny knihy vydavatele Argo
Naše tipy


Srpny
Daniela vyrůstá v rodině, kde ji místo lidí objímají úzkosti. Ty přicházejí s nevysvětlitelnou pravidelností — každý srpen. Slunečné dny pro ni nejsou příjemné, nýbrž bolestivé. Když pak na univerzitě potká Štěpána, myslí si, že svým nepříjemným létům konečně unikne. Netuší však, že téhle minulosti se utéct nedá. Jakub Stanjura v románu originálním způsobem otevírá závažné téma gaslightingu — zvláštní formy manipulace, při níž oběť zpochybňuje vlastní racionalitu, paměť i celkové vnímání reality. Jak se nám kniha líbila? Přečtěte si podrobnou recenzi na našem blogu.