Idiopatická plicní fibróza - Informace (nejen) pro pacienty a jejich blízké

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 156 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Idiopatická plicní fibróza - Informace (nejen) pro pacienty a jejich blízké koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
156 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Idiopatická plicní fibróza je onemocnění nejasné příčiny, při kterém dochází k postupné přestavbě jemné plicní tkáně v husté vazivo. Druhé vydání publikace autorského kolektivu v čele s MUDr. Martinou Šterclovou, Ph.D., přináší srozumitelným způsobem informace (nejen) pro pacienty a jejich blízké o včasné diagnostice, léčbě, rehabilitaci, změně životního stylu a výživy při IPF. Závěr knížky je věnován nejčastějším otázkám a odpovědím.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Idiopatická plicní fibróza - Informace (nejen) pro pacienty a jejich blízké je 156 Kč


Zobrazit všechny knihy autora autorů kolektiv, Šterclová Martina
Výběr knih vydavatele Maxdorf

Zobrazit všechny knihy vydavatele Maxdorf
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.