Jak (ne)cestovat? - Návod k použití

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 208 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
208 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Pěšky, nebo letadlem? Na vlastní pěst, nebo se zájezdem? Co vlastně hledáme, když navštěvujeme cizí země? Co nového chceme objevit, kolik jsme toho na sobě ochotni změnit, čeho jsme připraveni se vzdát? Německý spisovatel Ilija Trojanow žil na čtyřech kontinentech a procestoval přes sto zemí světa. Na základě svých zážitků a zkušeností píše o smyslu a přínosu cestování, přičemž ve svém textu propojuje fundované pojednání o historii cestování s vtipnými historkami z vlastních cest. Ve dvanácti kapitolách se zamýšlí nad tím, co je esencí cestování, jak cesty do cizích zemí můžou (ale nemusí) proměnit náš pohled na svět, a jak se masový turismus nesprávně chápe jako cestování. Proč jsou knižní turističtí průvodci škodliví? Proč je někdy lepší cestovat o samotě? Proč by se člověk neměl na cestu připravovat předem? Vydejte se spolu s autorem na vzrušující, zábavnou a poučnou cestu! Svazek je součástí řady Gebrauchsanweisungen (Návod k použití) mnichovského nakladatelství Piper, jejímž cílem je publikovat nekonvenční a zábavné turistické průvodce. Autorem každého průvodce je významná osobnost z oblasti literatury, kultury nebo žurnalistiky. První svazek vyšel už v roce 1978 a celá edice se od té doby rozrostla na bezmála 120 titulů. Zatímco se většina svazků této řady zaměřuje na jednu konkrétní zemi, město či oblast, je tato kniha jedinečná tím, že jejím tématem je celý jeden fenomén.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Jak (ne)cestovat? - Návod k použití je 208 Kč

Výběr knih autora Ilija Trojanow

Kniha Jak (ne)cestovat? - Návod k použití

Jak (ne)cestovat? - Návod k použití

Cena od 208 Kč

Kniha Moc a vzdor

Moc a vzdor

Cena od 404 Kč

Kniha Moc a vzdor

Moc a vzdor

Cena od 213 Kč

Kniha Sběratel světů

Sběratel světů

Cena od 259 Kč

Kniha Moje Afrika

Moje Afrika

Cena od 199 Kč

Výběr knih vydavatele Akropolis

Kniha Amerika, jak ji Kolumbus neznal

Amerika, jak ji Kolumbus neznal

Cena od 139 Kč

Kniha Almanach na rok 1914

Almanach na rok 1914

Cena od 17 Kč

Kniha Aby se Čechům ovary zachvěly

Aby se Čechům ovary zachvěly

Cena od 177 Kč

Kniha 677 Afghánistán

677 Afghánistán

Cena od 193 Kč

Naše tipy

Kniha Stará bydliště

Stará bydliště

Cena od 155 Kč

Kniha Clavicula Salomonis

Clavicula Salomonis

Cena od 262 Kč

Kniha Milý Bene

Milý Bene

Cena od 238 Kč


Kniha: Mycelium VI: Vrstva ticha; Autor: Kadlečková Vilma; Touha ovládnout psychotroniku přivedla Lucase k Aš~šádovi. Složil slib, stal se jeho učedníkem, a tím se naprosto vydal do jeho rukou. Emocím, které od začátku byly mezi nimi dvěma, už se nedá uniknout. Jenže Lucase zároveň přitahuje most v ...