Jak odhalit tajemství geopatogenních zón. Účinky geologického podloží na zdraví lidí

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 161 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Jak odhalit tajemství geopatogenních zón. Účinky geologického podloží na zdraví lidí koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
161 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha legendárního českého experta v oboru geopatogenních zón přináší mnoho zajímavých a především praktických informací.
Výběr knih autorů Václav Vokolek , Evžen Andres

Zobrazit všechny knihy autora Václav Vokolek, Evžen Andres
Výběr knih vydavatele Eminent

Zobrazit všechny knihy vydavatele Eminent
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.