KČ Kniha Víla a princezná SK

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 404 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

KČ Kniha Víla a princezná SK koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
404 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Pútavá a láskavá rozprávka o stretnutí víly Anjelinky a princeznej Jolanky vás zavedie do vílej krajiny. Obsahuje viac ako 1100 zvukov. NahovoriliDominika Žiaranová aJuraj Kemka. Ilustrácie: Ing. Arch. Jarmila Šafránková Text: Lucie Krystlíková, Katarína Kočutová Preklad: Vladimíra Pekarová…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy KČ Kniha Víla a princezná SK je 404 Kč

Výběr knih autora Albi

Zobrazit všechny knihy autora Albi
Výběr knih vydavatele Kouzelné čtení

Zobrazit všechny knihy vydavatele Kouzelné čtení
Naše tipy


Tři Sekery
Mysteriózní thriller od autorky bestselleru Šepot z lesa! Michal tráví dny i noci tím, že navštěvuje hřbitovy, opuštěné domy a místa, na kterých údajně straší. Svět ho zná jako úspěšného youtubera a „lovce zázraků“. Když se pak dozví, že kněz z jeho rodného města skončil za mřížemi za brutální vraždu, která navíc proběhla za velmi podezřelých okolností, vidí v tom dokonalou příležitost, jak získat další zástupy fanoušků. Jenže jakmile dorazí domů, zjišťuje, že s knězem toho měl v dětství společného víc, než si myslel. Teprve když se s otcem Václavem po dekádách znovu setká, odhalí šokující události, které kněze k vraždě vedly, a okolnosti, jež rozumem pojmout nedovede. A zatímco čelí démonům vlastní minulosti, dozvídá se, že Václav možná nakonec není padouchem, ale hrdinou.