Kniha noci (Kniha noci 1)

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 417 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihcentrum.cz
417 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Druh sortimentu : Kniha, Kniha noci (Kniha noci 1), Autoři : Holly Blacková, Rok vydání : 2022, Název v originále : Book of Night (Book of Night 1)
Výběr knih autorů Holly Blacková , Rok vydání : 2022

Výběr knih vydavatele Slovart

Naše tipy


Z královského výletu do Nizozemí si Marie III. Kostková přiveze kromě zážitků a fotky s Jejím Veličenstvem královnou Beatrix také milostnou šmodrchanici, která se "vystříbří" až na úplném konci nového pokračování; na zámku se, mimo jiné, zjeví i Helenka Vondráčková. Milostných šmodrchanic se ovšem na Kostce vyskytne víc, a většina bude zaznamenána filmovým štábem nizozemské televize. Pod palbou lásky se ocitne i kastelán Josef! Čtenáři, kterým už aristokratka lezla krkem, jistě přivítají informaci, že "sága" , které se dosud prodalo téměř půl miliónu výtisků, pokračovat nebude. Zároveň ovšem není zcela vyloučeno, že se časem objeví díl, který celou sérii předchází a kdy se na chvíli ocitneme v roce 1983, během kterého aristokratka…