Obrazové publikace

Našli jsme celkem 219 knih spadajících do kategorie obrazové publikace, které lze zakoupit na e-shopech a dokázali jsme je automaticky zařadit do kategorií. V databázi máme knih na toto téma ale více, stačí do vyhledávání napsat, co přesně hledáte...
Kniha Mezi světy

Mezi světy

Výborná Lucie

Cena od 339 Kč

Kniha Moje země

Moje země

Pavel Radosta

Cena od 401 Kč

Kniha Orlickoústecko z nebe

Orlickoústecko z nebe

Milan Paprčka

Cena od 459 Kč

Kniha Zmizelé Čechy-Cheb

Zmizelé Čechy-Cheb

Jaromír Boháč

Cena od 199 Kč

Kniha Česká republika UNESCO

Česká republika UNESCO

Libor Sváček

Cena od 401 Kč

Kniha Tatry z chodníka

Tatry z chodníka

Jozef Gurník

Cena od 435 Kč

Kniha Česká republika

Česká republika

Libor Sváček

Cena od 401 Kč

Kniha Krajiny Jizerských hor

Krajiny Jizerských hor

Zdeněk Lín

Cena od 180 Kč

Kniha TranSpiRituals

TranSpiRituals

Vojtěch Vlk

Cena od 254 Kč

Kniha Zmizelé Čechy - Mělnicko

Zmizelé Čechy - Mělnicko

Jan Kilian

Cena od 217 Kč

Kniha Kroměřížsko z nebe

Kroměřížsko z nebe

Milan Paprčka

Cena od 459 Kč


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.